veya
Sipariş No Sipariş Durumu Teslim Alan Teslim Saati Resim

Aktivasyon Kodunu Giriniz.

Girmiş olduğunuz cep telefonu numarasına bir aktivasyon kodu gönderilmiştir. Üyeliğinizin aktif olması için lütfen bu aktivasyon kodunu aşağıdaki bölüme giriniz.
Aktivasyon Kodu :

Ödeme bildiriminiz başarılı bir şekilde gönderildi!

En kısa zamanda ödemeniz incelenip işleme alınacaktır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Teslimat Şartları


Cicekbayi.com Teslimat Şartları


(*) Özel gün siparişleriniz saat 09:00 - 21:00 saatleri arasında teslim edilebilmektedir.Siparişleriniz sipariş tarihine göre sıralı olabildğince erken saatlerde teslim edilecek olup belirli bir saat içinde teslimatı yoğunluk sebebi ile mümkün olmamaktadır.

Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak ya da 444 56 15 numaralı telefonumuzan Müşteri Temsilcilerimiz aracılığı ile verebilirsiniz. Siparişleriniz, haftanın 7 günü 09:00-21:00 saatleri arasında sorunsuz olarak hazırlanarak adresine teslim edilir.

Siparişinizin aynı gün içinde teslim edilebilmesi için, saat 18.00 a kadar siparişin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Saat 18.00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki güne kalabilmektedir.

Cicekbayi.com web sitemizde yer alan ürünlerde mevsimsel nedenler veya lojistik aksamalardan dolayı , seçtiğiniz üründe veya renginde değişiklik olabilir. Teslim edilecek ürünün, sizin seçtiğiniz ürün ile aynı kalitede ve değerde olacağından emin olabilirsiniz.

Düğün, Nişan, Toplantı vb. teslimatlarında, ürünün tam zamanında teslim edilebilmesi için en az 5 saat önceden sipariş verilmelidir.

Siparişin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müşteri aittir.

Sipariş vermiş olduğunuz adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa alıcı kişi ile bağlantı kurulmaktadır. Bu durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Bu durumda provizyonu alınmış olan siparişler iptal edilmez, geriye ödeme yapılmaz.

Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat zamanı ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir. Bazı özel kuruluşlarda ( Hastane, Orduevi , Okul gibi ) kuruluşun koymuş olduğu özel kurallar nedeni ile ürün alıcıya değil kurumdaki ilgili görevliye bırakılmaktadır. Bu durumdan dolayı sorumluluk müşteriye aittir.

Çiçeğinizin sorunsuz olarak iletilebilmesi için aşağıdaki maddeleri dikkate alınız.

Düğün ve nikahlarda teslim edilen çelenkler ile ilgili daha sonra çıkacak aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

Sipariş ile ilgili olarak belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması,

Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabiliyor olması,

Aksi durumlarda firmamız eksik olan bilgilerden dolayı sorumlu tutulamaz.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, havaalanlarında görevliye ,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak imza karşılığı teslim edilir.

Sevgililer günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde sipariş yoğunluğu nedeni ile saatli teslim yapılamamakta tüm teslimatlar gün içinde teslim edilmektedir.Böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.

Kargo Teslimat Süresi , Gönderilen mesafeye göre 1 ile 5 gün arasında değişmektedir.Tatil günlerinde kargo şirketine bağlı olarak kargo yapılmaktadır.

Kargolu ürün satışlarında sipariş esnasında yanlış yazılan adreslerden  veya Kargo tarafından ulaşım sağlanamayan şehir merkezine uzak noktalardan firmamız sorumlu değildir.

Saat 15:30'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargo ile gönderilecektir.

Sipariş iptallerinizi, siparişinizin servise çıkması öncesinde yapmanız gerekmektedir.

Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar yalnız çiçek bedeli ile sınırlıdır.

Tatil ve Turistik Bölgelerde teslimat saatlerimiz gün içine sarkmaktadır.

Kargo ile gönderilen ürünlerin iptali yapılmamaktadır. Kargo'ya verilmeden önce iptali sağlanabilir.


E-posta ile
Teslimat Bilgisi
SMS SMS ile
Teslimat Bilgisi
Ücretsiz
Teslimat
  0332 352 51 51
  bilgi@cicekbayi.com
Musalla bağları mh. Bayhanlı sok. No:7 Konya
Selçuklu Karatay Meram Çiçek siparişi
TEL: 444 5 615 | 0332 236 09 09 I FAX: 332 236 09 09 |
E-posta: bilgi@cicekbayi.com

Tüm Hakları Saklıdır. © 2013