veya
Sipariş No Sipariş Durumu Teslim Alan Teslim Saati Resim

Aktivasyon Kodunu Giriniz.

Girmiş olduğunuz cep telefonu numarasına bir aktivasyon kodu gönderilmiştir. Üyeliğinizin aktif olması için lütfen bu aktivasyon kodunu aşağıdaki bölüme giriniz.
Aktivasyon Kodu :

Ödeme bildiriminiz başarılı bir şekilde gönderildi!

En kısa zamanda ödemeniz incelenip işleme alınacaktır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. İndirimli ürünlerde promosyon kodu kullanılamaz. Promosyon kodu tanımlanması halinde indirim oranı kaldırılarak promosyon tanımlaması yapılır. indirimli ürünlerde ikinci bir indirim promosyon kodu kullanımına izin verilmemektedir.

Siparişleriniz seçmiş olduğunuz tarih ve saat aralığında teslim edilir.

Hatalı ödemeleri tarafımıza bildirmeniz halinde, en hızlı şekilde süreç başlatılır ve en geç 3 iş günü içerisinde hesabınıza iadesi yapılır.

1 - Kredi kartı: VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Denizbank Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT: Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

3 - Telefonda Kredi Kartı: Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.

4 – Pay Pal ile ödeme: PayPal, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli ve kullanması kolay bir online ödeme yöntemidir. Pay Pal hesabınız varsa giriş yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Şayet hesabınız yoksa bilgilerinizi girerek Pay Pal’ a kayıt yapabilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim ve soyadı alınarak teslim edilir. Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından tarafınıza e-mail veya sms yolu ile bilgi verilecektir.

Şehir merkezine vermiş olduğunuz siparişlere yol ücreti dahildir. Şehir merkezinde olmayan bölgeler için mesafeye göre değişkenlik gösteren yol ücreti alınmaktadır.

Resimlerde görmüş olduğunuz malzemelerin aynısının temini yapılamadığı durumlarda, en yakın görsellikteki bir malzeme kullanılacaktır, kalite olarak en az diğer malzeme seviseyinde olacaktır. Mevsim çiçeklerinden oluşan ürünlerde mevsimsel veya bölgesel şartlardan dolayı tedarik edilemeyen ürünlerde aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.

Aynı gün içerisinde 09:00 - 13:00, 12:00 - 15:30, 09:00 - 15:00, 13:00 - 18:00, 09:00 - 18:00 ve 17:00 - 21:00 saat dilimleri arasında teslimat yapılmaktadır.

Not  : Özel günler için bu saat dilimleri geçerli değildir.

Alıcıya ulaşılamadığı taktirde, dairede komşu daireye, sitelerde kapıcı veya güvenlik görevlisine, iş yerlerinde çalışma arkadaşlarına veya masasına, otel hastane ve resmi dairelerde resepsiyon veya nizami giriş görevlilerine isim soyad ve imza karşılığında teslim edilir. Düğün, Nişan, Açılış vb. yerlerde alıcıya ulaşılamaması halinde salon görevlilerine imza karşılığında teslimat yapılır.

Firmamızda şu an için Yapay ürün bulunmamaktadır. Tüm ürünlerimiz canlıdır.

E-posta ile
Teslimat Bilgisi
SMS SMS ile
Teslimat Bilgisi
Ücretsiz
Teslimat
  0332 352 51 51
  bilgi@cicekbayi.com
Musalla bağları mh. Bayhanlı sok. No:7 Konya
Selçuklu Karatay Meram Çiçek siparişi
TEL: 444 5 615 | 0332 236 09 09 I FAX: 332 236 09 09 |
E-posta: bilgi@cicekbayi.com

Tüm Hakları Saklıdır. © 2013